آرزوهای فست فودی مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ ساعت : ۱۷:۳۸:۱۲
در سال‌های اخیر اصطلاح زندگی‌های فست فودی زیاد به گوش ما خورده، یعنی اینکه زندگی‌ها یک سرعت زیادی به خود گرفته و همه چیز خیلی آسان و سریع در حال انجام شدن است.

آرزوهای فست‌ فودی

در سال‌های اخیر اصطلاح زندگی‌های فست فودی زیاد به گوش ما خورده، یعنی اینکه زندگی‌ها یک سرعت زیادی به خود گرفته و همه چیز خیلی آسان و سریع در حال انجام شدن است.

اما متاسفانه بسیاری از افراد جوان جامعه از این موضوع برداشت نادرستی دارند و این سبک فست‌ فودی را در کسب و کار و خواسته و آرزوی‌های خود وارد کرده‌اند، یعنی دوست دارند خیلی زود به یک موفقیت بزرگی دست پیدا کنند که متاسفانه چنین چیزی امکان پذیر نخواهد بود.

 

 برای رسیدن به خواسته و آرزوی خود لازمه‌اش اینست که بهای آن را پرداخت کنید. تلاش کنید و صبر کنید تا موفقیت به سراغ شما بیاید و اینطور نیست که بخواهید در یک بازه‌ی زمانی کوتاه به موفقیت بزرگی دست بیابید.

 

بسیاری از افراد با این دید کسب و کاری را راه‌اندازی میکنند که بتوانند با تلاش کمی در مدت کوتاهی به موفقیت بزرگی برسند که این امر با قوانین جهان هستی در تضاد کامل است. 

 

یک مثال معروف وجود دارد که میگوید موفقیت و شکست یک شبه رخ نخواهد داد. یعنی نمیتوانیم در یک مدت زمان کوتاهی موفقیت بزرگی را وارد زندگی مالی یا زندگی شخصی خود کنیم. 

 

شما میتوانید برای اینکه موفقیت بیشتری را در مدت زمان کمتری بدست آورید از انسانهای موفق که در زمینه‌ی فعالیت شما به موفقیت‌های بزرگی رسیده‌اند الگو برداری کنید، این راه یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌های رسیدن به موفقیت در تمام جنبه‌های زندگی‌تان است.

 

آقای آنتونی رابینز مدرس موفقیت یک سخن معروفی دارد که می‌گوید: هر کس در هر گوشه از دنیا به موفقیتی دست پیدا کرده شما هم میتوانید به همان موفقیت دست پیدا کنید به شرط آنکه بهای آن‌ را بپردازید، که بهایش تلاش و همانند او فکر و عمل کردن است.

 

در این فایل به این موضوع خواهم پرداخت که رسیدن به هیچ موفقتی بدون گذر زمان و طی کردن تکامل حاصل نخواهد شد.

 
محمود قیومی

محمود قیومی

مدرس دوره های کسب و کار و بازاریابی، تریدر بورس و دارای تحصیلات آکادمیک بازاریابی

عضویت ویژه

با عضویت ویژه یک قدم از دیگران جلوتر باشید

با عضویت ویژه به فایل های مخصوص اعضای ویژه دسترسی خواهید داشت و می توانید آنها را بدون محدودیت دانلود نمایید . با عضویت ویژه یک قدم از دیگران جلوتر خواهید بود .

جهت عضویت ویژه کلیک کنید
مدیر سرمایه
مدیر سرمایه مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.