شروع دوره‌ی ۱۰ راز جهش کسب و کارها در بازار( vip ) مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ ساعت : ۲۰:۲۶:۱۷
تا به حال این سوال رو از خودتون پرسیدید که چرا هر روز فروش و درآمدتان در حال کاهش است؟ اگر جواب شما این است که وضعیت بازار و اقتصاد کشور خراب است و در دوران رکود هستیم، پس ادامه‌ی این متن را نخوانید.
تا به حال این سوال رو از خودتون پرسیدید که چرا هر روز فروش و درآمدتان در حال کاهش است؟
اگر جواب شما این است که وضعیت بازار و اقتصاد کشور خراب است و در دوران رکود هستیم، پس ادامه‌ی این متن را نخوانید.
 
دوستان عزیز اگر در حال خواندن ادامه‌ی مقاله هستید تبریک میگم که به دنبال پیدا کردن  علت وضعیت نامساعد کسب و کارتان هستید و مشکل را به گردن اقتصاد و رکود کشور و خیلی از مسائل دیگر ننداخته‌اید.
 
در این مقاله سعی دارم به این موضوع مهم اشاره کنم که در همین بازار به ظاهر خراب کسب و کارهایی را میتوانیم اسم ببریم که بدون توجه به شرایط موجود در اقتصاد و ... خیلی خوب می‌فروشند و هر روز بر تعداد پرسنل و شعباتشان اضافه می‌شود و یا وقتی به فروشگاه این افراد موفق می‌رویم باید حداقل نیم ساعت یا شاید ساعتی را برای پرداخت پول به صندوقدار در صف‌های طولانی بایستیم. 
 
یکی از اشتباهات مدیران ناموفق پرداختن به کارهای بیهوده در تایمی که در فروشگاه حضور دارند است. یعنی روزانه در حال انجام کارهایی بیهوده هستند که هیچ رشد و رونقی به کسب و کار آنها وارد نخواهد کرد.
خب به نظرتان وقتی که ما در طول روز کارهایی مانند چک کردن گوشی و روزنامه خواندن و تلویزیون نگاه کردن و ... کارهای دیگری را انجام دهیم آیا باید انتظار ورود سود و درآمد بیشتر به کسب و کارمان را داشته باشیم؟
 
البته خیلی از مدیران و صاحبان کسب و کارها به نظر خودشان روزانه در حال انجام کارهایی هستند که مطمئنند به رشد کسب و کارشان کمک می‌کند اما در انتها که برآورد می‌کنند متوجه می‌شوند که هیچ سودی دریافت نکرده‌اند. این مدیران در مسیری اشتباه در حال تلاش هستند، یعنی روزانه در حال انجام کارهایی هستند که بازهم هیچ تاثیری در رشد درآمد و سوددهی کسب و کارشان ندارد، مثل فروشندگی کردن، صندوقداری کردن، و ... کارهایی دیگر که کارهای اصلی یک مدیر نمی‌تواند باشد.
 
در این فایل تصویری به اولین دلیل رشد نکردن کسب و کارها میپردازیم و در مورد این اشتباه بسیاری از مدیران صحبت خواهم کرد. 
این فایل مقدمه‌ای است بر شروع یک دوره‌ی عالی با عنوان " ۱۰ راز جهش کسب و کارها در بازار " که به ۱۰ راهکار برای به دست آوردن سود و درآمد بیشتر در بازار صحبت خواهم کرد.
این دوره برای شما دوستان عزیز که اعضای ویژه وب سایت هستید و می‌خواهید بیشتر یاد بگیرید، تا درآمد بیشتری داشته باشید قرار گرفته و طول مدت این دوره یک ماهه است و هر ۳ روز یک فایل جدید به دوره اضافه خواهد شد.
 
محمود قیومی

محمود قیومی

مدرس دوره های کسب و کار و بازاریابی، تریدر بورس و دارای تحصیلات آکادمیک بازاریابی

عضویت ویژه

با عضویت ویژه یک قدم از دیگران جلوتر باشید

با عضویت ویژه به فایل های مخصوص اعضای ویژه دسترسی خواهید داشت و می توانید آنها را بدون محدودیت دانلود نمایید . با عضویت ویژه یک قدم از دیگران جلوتر خواهید بود .

جهت عضویت ویژه کلیک کنید
مدیر سرمایه
مدیر سرمایه مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.