خلاصه برداری از کتاب پدر پولدار و پدر بی پول در 4 دقیقه مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ ساعت : ۰۹:۳۰:۱۸
در این فایل تصویری به این نکته مهم اشاره می شود که تمام داشته های ما یا باعث پولداری ما می شوند یا باعث فقیرتر شدن ما و تفاوت بین دارایی و بدهی را متوجه خواهید شد.

 

ثروتمند شدن بر خلاف دید اکثرافراد بسیار ساده می تواند  باشد، به طور مثال اگر شما بتوانید راه کسب 100 هزار تومان را به دست بیاورید، اگر همان روش را برای چند صد برابر تکرار کنید مطمئنا آن 100 هزار تومان را به چند صد برابر می توانید تبدیل کنید. این روش ، راز میلیاردر هاست

برای این کار شما باید در آمد غیرفعال برای خودتان ایجاد کنید، یعنی زمانی که در خواب هستید هم پول در بیاورید. برای ایجاد در آمد غیر فعال شما باید به دنبال ایجاد دارایی برای خودتان باشید تا این که بخواهید بدهی ایجاد کنید، تفاوت بین دارایی و بدهی را در اینحا با مثال برایتان توضیح می دهم: اگر شما یک خانه بخرید و خودان از آن استفاده کنید و هزینه های ماهیانه آن را پرداخت کنید مطمئنا خرید خانه برایتان یک بدهی به شمار می آید، اما اگر همان خانه را به اجاره بدهید و از آن سودی کسب کنید این برای شما دارایی به شمار می آید و این دارایی در آمد غیر فعال برای شما به وجود می آورد.

این فایل تصویری به معرفی کتابی می پردازد که به اهمیت پس انداز پول اشاره می کند.

محمود قیومی

محمود قیومی

مدرس دوره های کسب و کار و بازاریابی، تریدر بورس و دارای تحصیلات آکادمیک بازاریابی

عضویت ویژه

با عضویت ویژه یک قدم از دیگران جلوتر باشید

با عضویت ویژه به فایل های مخصوص اعضای ویژه دسترسی خواهید داشت و می توانید آنها را بدون محدودیت دانلود نمایید . با عضویت ویژه یک قدم از دیگران جلوتر خواهید بود .

جهت عضویت ویژه کلیک کنید
مدیر سرمایه
مدیر سرمایه مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.